Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

Alias Takı olarak 2000'li yılların başından bu yana altın ve pırlanta sektörüne, özgün, modern, yenilikçi ve daima günü yakalayan tasarımlarla yeni bir soluk katmak amacıyla hizmet ediyoruz. Tasarımlarımızı yalnızca yurtiçinde değil yurtdışındaki kıymetli müşterilerimizle de buluşturuyoruz. Şimdi işe zamansız ve modern parçalarımızı, zamanın en çok tercih edilen e-ticaret iş modeliyle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 
Sizlerle yüz yüze biraraya gelmek her zaman öncelikli tercihimiz olsa da kurduğumuz güveni ve uygun fiyatlı alışveriş deneyimini internet ortamına da aynı titizlikle taşımayı hedeflemekteyiz. 

Ürün yelpazemiz katalogda gördüklerinizle sınırlı değil, talep ederseniz hayalini kurduğunuz özel tasarımları atölyemizde itinayla üretip beğeninize sunuyoruz. Üreticiden tüketiciye mottomuzda her bir müşterimizin kendine has ve değerli olduğunun farkında olarak yılların getirdiği deneyimle müşterilerimizin memnuniyetini gönül rahatlığıyla garanti ediyoruz. Tamamı özel tasarım ürünlerimizde ömür boyu tamir ve bakım garantisi vererek de bu sözlerimizin arkasında duruyoruz ki Alias Takı olarak özenle, hislerimizi ve yeteğeneğimizi kullanarak tasarladığımız ürünler hayatınız boyunca sizin güzelliğinizin bir parçası olmaya devam etsin.
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.